YouTube视频效果分析报告

YouTube链接有误,请检查
视频不存在
Zanieczyszczony preparat firmy Moderna, wycofano 1,6 mln dawek
wLociePL Informacje
wLociePL Informacje 8790 粉丝数 49 总视频数 714.35万 总观看量 2021-08-28 发布数据更新时间 2021-09-29
视频观看量945
点赞百分比 90.9%
评论数0
粉丝观看率 10.8%
表现不错
视频预估价值 48.77元 - 90.57元
粉丝互动率 1.06%
视频标签
wiadomości szczepionki covid-19 rzeczpospolita medycyna zdrowie antyszczepionkowcy polsatnews najnowsze informacje zanieczyszczone szczepionki szczepionki moderna firma moderna szczepionki w Japonii Magdalena Derucka wrelau24 niekryty krytyk lakarnum
简介
Okazuje się, że szczepionki firmy Moderna były zanieczyszczone, wycofano około 1,6 mln dawek, w składzie znalazły się substancje których nie powinno tam być. Badany preparat znajdował się w Japonii.

Więcej:

https://wlocie.pl/wiadomosci/szczepionki-moderna-zanieczyszczone/?swcfpc=1

Ministerstwo wydało w tej sprawie specjalne oświadczenie tłumacząc zaistniałą sytuację.

“Z japońskiego rynku wycofano około 1,6 mln dawek szczepionki przeciw koronawirusowi koncernu Moderna z powodu zanieczyszczenia preparatu” — przekazało ministerstwo zdrowia, pracy i opieki społecznej Japonii.

Szczepionki zanieczyszczone, wykryto w nim „cząstki stałe”
Zapewniono, że sprawą już się zajęto oraz, że w preparacie wykryto substancje obce które nie powinny się tam znaleźć. Japoński dziennik finansowy “Nikkei” cytuje ministerstwo zapewniające o tym, że obecnie trwają starania nad uzupełnieniem ilości szczepionek firmy Moderna, których brak jest widocznie odczuwalny na japońskim rynku.

Nieprawidłowy skład wykryto w 560 tysiącach dawek, jednak producent z uwagi na bezpieczeństwo zdecydował się wycofać 3 partie szczepionki. Nie powiedziano jakie to substancje, a japońska firma przekazała jedynie, że to „cząstki stałe”.

Zlecono badania aby ustalić przyczynę zanieczyszczenia preparatu. Ministerstwo wraz z firma produkcyjną zapewniają, że to pierwsze tego typu wydarzenie, do którego już więcej nie dojdzie.

Zdjęcia: Pixabay
Źródło informacji: Rzeczpospolita, PolsatNews, wLocie
展开
NoxInfluencer团队

欢迎访问NoxInfluencer。商务合作、产品案例、或者有任何建议,可以在这里留言,我们会尽快给您回复。

通过facebook提问 (推荐)